Soru: Lg Telefon Servisten Ne Zaman Gelir?

Servise giden ürün kaç günde gelir?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

LG fatura hizmeti askıya alındı ne demek?

Bir Google hizmeti için ödenmemiş faturalarınız varsa o hizmette oturum açtığınızda “Hizmetiniz ödenmemiş faturalar nedeniyle askıya alındı ” mesajını görebilirsiniz. Askıya alınmış hizmeti yeniden etkinleştirmek için son ödeme tarihi geçmiş faturalarınızı ödemeniz gerekir.

LG Klima garantisi kaç yıl?

LG klimalar zorunlu 2 yıl garanti kapsamı altında bulunmasının yanında cihazların ideal kullanım ömürleri 10 yıl olarak belirtilmiştir.

Servis Tamir süresi ne zaman başlar?

Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.

Telefon garantide ne kadar kalır?

Cep Telefonu Garanti Kapsamında Değişim Garanti kapsamında telefonun onarımı yapılamayacak ise, satıcı 30 iş günü içerisinde tüketiciye yeni telefonunu vermek zorundadır.

Garantisi bitik ürün servise bırakıldıktan sonraki yasal onarım süresi ne kadardır?

Garanti belgesi ile satılması zorunlu olmayan malın, Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği ekindeki listede yer alması halinde azami tamir süresi 20 gün, bu listede yer almıyorsa azami tamir süresi Kanun’da belirlenen 30 gün olacaktır.

You might be interested:  Soru: Başkasının Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır?

En son alinan Odemenin tarihi ne demek?

Son Ödeme Tarihi Hesap ekstresinde belirtilen borcunuzu ödemeniz gereken en son tarihtir.

LG TV Bellek Temizleme Nasıl Yapılır?

LG TV ‘de bellek nasıl temizlenir? Önbellek nasıl temizlenir

  1. Öncelikle Smart TV ‘nin ana menüsüne gitmeniz gerekiyor.
  2. Sağa veya sola (kurulu işletim sisteminin sürümüne bağlı olarak), “Değiştir” düğmesine tıklayın.
  3. Kullandığınız yazılımı seçin ve açılan pencerede belirecek olan “Kaldır” komutuna tıklayın.

LG Türkiye garantili ne demek?

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

LG kime ait?

LG Grup (İngilizce: LG Group, Slogan (İngilizce): “Life’s Good” Türkçe: Hayat Güzeldir), (Korece: 엘지 그룹 Elji Kŭrup); Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu.

Sunny TV kurulum ücreti ne kadar?

Sunny Tv Kurulum Ücreti 100TL’dir. Fakat marka garanti ile ilgili yada televizyonun kutudan kırık veya aksesuarının eksik çıkması sonucu sorun çıkarabilir. Bazı markalar ücretli kurulum hizmeti verirler fakat bunu müşterilerinden gizlerler.

LG ne zaman kuruldu?

5 Ocak 1947, Busan, Güney Kore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector