Soru: Oppo Telefon Nasıl?

OPPO nasıl bir marka?

OPPO, yenilikçi teknolojilerle sanatsal yaklaşımı birleştiren global bir akıllı telefon markasıdır. Genç, trend belirleyen ve pazara ürünleri ile yön veren bir marka olan OPPO, tüketicilere dijital yaşamın keyifli bir deneyimini sunmaktadır.

OPPO iyi bir marka mı?

IDC’ye göre OPPO, 2018 yılında dünya çapında 5 numaralı akıllı telefon markası olarak seçildi. 40’tan fazla ülkede ve bölgede hizmet veren OPPO, müşterileri için daha iyi bir yaşam oluşturmaya adanmış 6 araştırma merkezine (1’i silikon Vadisi’nde) sahiptir.

OPPO en iyi telefonu hangisi?

Oppo ‘nun En İyi Telefonu Oppo Find X2 Neo. Oppo Reno 10x Zoom. Oppo Find X2 Lite. Oppo Reno 4 Pro 5G.

OPPO Realme 6 nasıl bir telefon?

F/P açısından gerçekten beklenenin fazlasını veren bir telefon. 90 hz ile ekran geçişleri şahane. Ekran görüntüsü fena değil, dışarıda çok parlamıyor. Kamerası çok iyi. Isınma falan yok, ısınıyor diyen sallıyordur. 4-5 saat PUBG oynuyorum o kadar az ısınıyor ki.

Oppo kimin alt markası?

Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp., Ltd, veya yaygın yazılışıyla oppo, merkezi Dongguan’da bulunan Çinli bir elektronik ve akıllı telefon üreticisidir. OnePlus, Vivo ve Realme markalarının da sahibi olan BBK Electronics Corporation’ın alt kuruluşudur.

You might be interested:  Soru: Telefon Bataryasını Nasıl Şarj Ederiz?

Oppo Türkiye garantili ne demek?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve satıcısına karşı düzenlenen ilgili ulusal yasal hakları tamamlayacak şekilde OPPO tarafından verilmektedir. Bu nedenle garanti, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili pil, kulaklık, USB kablo,şarj cihazı vb.

Hangi telefonu almalıyım 2021?

En İyi Akıllı Telefonlar: Cep Telefonu Önerileri – Eylül 2021

  • Realme 7.
  • Xiaomi Redmi Note 10 5G.
  • Oppo Reno 5 Lite.
  • Samsung Galaxy M21.
  • POCO X3 NFC.
  • Realme 7 Pro.
  • Xiaomi Mi 11 Lite.

Reeder marka hangi ülkenin?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

HeyTap Oppo nedir?

HeyTap Health, egzersiz ve sağlık istatistiklerinizi kaydeden ve görselleştiren ve Oppo akıllı giyilebilir cihazlarınızı yönetmenize izin veren kişisel bir fitness uygulamasıdır. Oppo Watch ve Oppo Band’tan egzersiz ve sağlık verilerinizi daha iyi anlayın.

En iyi cep telefonu hangisi 2020?

Samsung Galaxy S20 Ultra, Xiaomi Mi 10 Pro, Huawei P40 Pro ve iPhone SE 2020 gibi telefon yarıştığı bu alanda OnePlus 8 Pro sıyrılmayı başardı. 2020 ‘nin en iyi telefonu unvanını eline alan OnePlus 8 Pro, bu ödülü fazlasıyla hakkediyor.

Oppo Reno 2z kaç TL?

Detaylı Fiyat Analizi. Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 4.575,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL Şu Andaki Fiyat: 4.399,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 176 TL (%4) daha ucuz.

Oppo oyun telefonu mu?

Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden OPPO, oyun odaklı Android telefon pazarına da girecek gibi görünüyor.

You might be interested:  Soru: Bir Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Oppo Realme 6 suya dayanıklı mı?

6.6 inçlik geniş ekranı ile işlerinizi rahat bir şekilde yapmanızı sağlayan Realme 6 Pro’nun tasarımı ayrıca suya ve toza karşı dayanıklılık gibi pek çok avantaj sunuyor.

Oppo Realme 6 parmak izi nerede?

Realme 6, bir de parmak izi okuyucu sensöre sahip. Bu sensör, ne ekranda ne de arka kısımda yer alıyor. Ürünün sağ yan tarafında yer alan fiziksel güç tuşu, aynı zamanda parmak izi okuyucu sensöre de sahip ve çok performanslı çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector