Soru: Teknosa Telefon Garantisi Hangi Firma?

Cep telefonu garanti kaç yıl?

Yeni bir telefon satın aldığınızda garanti süresi, ürünün faturası ile birlikte teslim alındığı tarihten itibaren iki yıldır (24 ay). Eğer satın alınan telefon ayıplı mal olursa, değişim istediğiniz telefonun garanti süresi, değişim yaptığınız telefonun kalan garanti süresi kadar olacaktır.

Genişletilmiş garanti ne demek?

1) Ek Garanti, 2 Yıllık üretici garanti süresi sona erdikten sonra üretici kaynaklı donanım arızalarını kapsamaktadır. 3) PT Genişletilmiş Garanti paketi ürün ile aynı faturada yer almalı veya sonradan alınacaksa ürünün minimum 1 yıl Apple Garantisi olmalı ve seri numarası faturada belirtilmelidir.

Teknosa telefon tamiri yapıyor mu?

Tamir ve Onarım Hizmeti Teknosa ‘da! Teknosa ‘dan alınmış olsun ya da olmasın tüm cep telefonu, notebook ve tabletler için garanti harici onarım imkanı. Onarımlarda avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri.

Teknosadan alınan telefon nasıl garantiye gönderilir?

Online kanallarımızdan yaptığınız alışverişleriniz için; üründen kaynaklanan herhangi bir arıza durumunda, garanti belgenizde yer alan yetkili servisler ile iletişime geçebilir ya da ürününüzü en yakın Teknosa mağazasına getirerek veya depoya göndererek ürün servise gönderim işlemlerini başlatabilirsiniz.

Telefonun garantisi ne işe yarar?

Tüketici Kanunu’na göre cep telefonları için üretici ya da satıcı firmalar 2 yıl garanti veriyor. Bu süre zarfında üretici kaynaklı arıza durumunda cihazlar ücretsiz şekilde tamir ediliyor ya da yenisiyle değiştiriliyor.

You might be interested:  FAQ: Telefon Hesabı Nasıl Silinir?

Cep telefonu servis süresi kaç gün?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

Extra garanti nedir?

Ürünleriniz güvencemiz altında. +2 yıl veya +4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 5 ya da 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz. Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak üzere satın alınan ürünlere ek garanti belgesi yapılmaz.

Telefon kaskosu hangi durumlarda geçerli?

Çarpma, düşme, sıvı teması, kısa devre, yüksek voltaj, doğal afetler, doğal afet sonucu cihaz kaybı, duman ve ise maruz kalma durumlarında kaskolu telefonlarınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Garanti uzatma nedir?

Uzatılmış garanti aracınızın garantisinin devamı niteliğinde olup mekanik ve elektrik aksamını garanti altına almaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde aracınızda ürün veya üretim kaynaklı herhangi bir olumsuzluk yaşamanız durumunda kapsam dahilinde FIAT garantisi ile ücretsiz olarak giderilir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri nasıl bağlanırım?

Hediye çeki, promosyon kodu ile ilgili sorularınız için 0850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri telefon numarasından veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Teknosa kurulum yapıyor mu?

Kurulum ücreti gerektiren ürünlerde, kurulum ve servis ücreti teknosa.com’ a ait değildir. Kurulumu ücretsiz olan ürünlerin detay sayfalarında ücretsiz kurulum bilgisi yer almaktadır.

Teknosa ürünleri hangi kargo ile çalışıyor?

Satın aldığım ürün hangi kargo firması ile adrese teslim edilecek? Siparişinizde yer alan beyaz eşya, spor aleti, 65″ ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik, diğer ürünler ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile gönderilmektedir.

Teknosada değişim oluyor mu?

Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Dark Telefon Nasıl?

Alınan Telefon iade edilir mi?

Ambalajı/paketi açılmamış/kullanılmamış ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 21 (yirmi bir) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz.

Kutusu açılmış ürün iadesi olur mu?

Uygulamada gözlemlenmektedir ki satıcı şirketler çoğu zaman ambalajı ya da paketi açılmış ürünün iadesini kabul etmemektedir. Fakat bu tutum çoğu zaman hukuka aykırıdır. Tüketici, kural olarak herhangi bir gerekçe göstermek zorunda kalmadan ve herhangi bir şekilde ceza ödemeksizin sözleşmeden cayabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector