Soru: Telefon Kasası Ne Demek?

Telefonlarda kasa ne demek?

Hem Android hem iOS destekli olan Kasa uygulaması, akıllı telefonlara ücretsiz olarak yükleniyor ve kolayca kullanılabiliyor. Akıllı ev ürünleri Kasa üzerinden açılıp kapanabiliyor, zaman ayarları yapılabiliyor ve ürünlerin enerji tüketimi gibi veriler yine bu uygulama ile izlenip raporlanabiliyor.

Telefon Kasası neden değiştirilir?

Kasa değişimi neden yapılır? Kasadaki yamulma, kasada meydana gelen ezilme hasar vb. unsurlar hem telefonda görünümü bozmakta hem de bu yamulma ve ezilmeler telefonun anakartı gibi önemli aksamlarını zamanla bozabilmektedir. Kısacası bazı durumlarda telefon kasasının değiştirilmesi telefonun ömrünü uzatabilmektedir.

iPhone kasa değişimi zararlı mi?

Kasanın yamulması ve ezilmesi ekranı sıkıştırır ve küçük bir darbede kolayca kırılmasına neden olur. Risk oluşturacak durumlarda kasanın değişmesi gerektiğini müşterimize bildiririz. Çünkü yamuk ve ezik kasalı iPhone kullanmak ekranın kırılmasına veya içerisine toz almasına neden olacaktır.

Kasa değişimi ne demek?

Kasa değişimi; genellikle garanti kapsamında olmayan bir değişimdir. Kasa ile ilgili problemlerin büyük çoğunluğu kozmetik sebeplere girmektedir. Kasada oluşan problemlerin tamir edilmesi mümkün olmadığı için kasa değişimi yapılması gerekmektedir.

Dolu kasa ne demek?

Dolu kasaları ben içinde titreşim motoru gibi küçük parçaların takılı olduğu ve bazılarında batarya yapışkanının verildiği kasa türü olarak biliyorum. GSM İletişim videolarında bazen görmüştüm mesela onlar sıfır kasaya monte ediyor diğer kasadakileri alıp.

iPhone 6 S kasa değişimi ne kadar?

iPhone 6s kasa değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL olup değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

You might be interested:  Spot Telefon Nasıl Anlasilir?

iPhone 7 kasa değişimi ne kadar?

iPhone 7 kasa değişimi fiyatı 400 TL’dir. Kasa değişiminde sıfır ürün kullanılmaktadır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.

iPhone 11 kasa Çelik mi?

Pro’lara 5,8 inç ve 6,5 inç Super Retina XDR OLED, normal iPhone 11 modeline ise 6,1 inç Liquid Retina LCD ekran koyan Apple, üst seviye Pro modellerinde paslanmaz çelik kasa, normal iPhone 11 ‘de ise alüminyum gövde tercih ediyor.

iPhone anakart değişince imei değişir mi?

iPhone Anakart Değişince IMEI Değişir mi? Kısaca, evet anakart değişince IMEI değişir ve birçok sıkıntısı vardır. Sıfır anakart satışı olmaz ve anakart almak oldukça riskli bir işlemdir.

Telefon Kasası Garantiye girer mi?

Çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olan bu durumun nedeni telefonun dış malzemesiyle alakalıdır. Telefon kasası yamuldu ve yetkili serviste bu sorunun çözülmesi için başvuru yaptınız. Telefon yamulması gibi kasa üzerinde gerçekleşen sorunların hepsi kullanıcı kaynaklıdır. Bu nedenle garanti kapsamına girmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector