Soru: Telefon Kılıfı Ne Işe Yarar?

Silikon kılıf telefonu korur mu?

Normal kapaklı bir kılıfa oranla daha ince yapıya sahiptir. Telefonun tamamını korur, ince yapısı sayesinde cihazı kalınlaştırmaz. Yumuşak silikon malzedemen üretien bu telefon kılıfları, telefon arka kasasını ve kenarlarını gözleyerek koruma sağlıyor.

Yüzüklü telefon kılıfı ne işe yarar?

Telefon görüşmeleri yaparken veya arkadaşlarınızla mesajlaşırken parmağınızı yüzük kısmına geçirdiğinizde telefonunuzun elinizden kayıp düşme ihtimali tamamen ortadan kalkıyor.Görüntüsü,dokusu,renkleri ve modern tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekici bir kılıf olan bu yeni ürün, fonksiyonel ve şık ürün arayan telefon

Telefonu en iyi hangi kılıf korur?

Kapaklı Telefon Kılıfı > Koruma Puanı 9/10 En çok kullanılan kılıf türlerinden biridir. Yapılarına göre kapak kapalıyken telefonun tamamını korur. Telefonu kullanırken kapak rahatsız edici olabileceği düşünülse dahi koruma oranı en yüksek kılıf çeşitlerindendir.

Silikon kılıf ne işe yarar?

Silikon kılıflar esnek yapıya sahip olduklarından telefonun alacağı herhangi bir darbeyi adsorbe edebiliyor. Özellikli telefonlar yere düştüğünde silikon kılıflar esnekliği sayesinde aldığı darbenin dozunu bir miktar da olsa azaltabiliyor. Bu nedenle avantajlı bir kullanım şansı sunuyor.

Telefon kaplama korur mu?

Kaplama şeklinde kılıflar, sırdan plastik ve metal kılıflardan çok daha farklı. Bu sebeple bazı avantajları ve dezavantajları var. İnce yapıları sebebiyle sert darbelere karşı koruma sağlamıyor. Buna karşılık telefonunuzu kalınlaştırmadan sırdan çiziklerden korumanız mümkün.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Akbank Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Rubber kılıf ne demek?

Rubber kılıflar, sert plastik malzemeden üretiliyor ve telefonun yan kenarlarını, arkasını düşme ve çizilmelere karşı koruyor.

Zırhlı kılıf ne işe yarar?

Bu kılıflar telefonumuzu darbelere karşı diğer kılıf çeşitlerine göre çok daha iyi korur. Çizilmesini engeller, düşmelerde telefonun zarar görmesini engeller.

Mıknatıslı kılıf ne işe yarar?

Bu mıknatıs ve plakalar kapaklı kılıfları kapatmak, parçalara ayrılabilen kılıfları birleştirmek veya telefonu araç içi telefon tutucu gibi hareketsiz tutuculara sabitlemek için kullanılabilir.

Mıknatıs akıllı telefonlara zarar verir mi?

Kılıflara yerleştirilen mıknatıs, akıllı telefonların ekranında renk bozukluğuna ve dokunmatik hassasiyetinin kaybolmasına neden oluyor. Doğan, “Bu kılıflar kullanıldıktan bir süre sonra cep telefonu ekranına zarar veriyor.

Thermoplastic kılıf nedir?

Sert plastik malzemeden üretilen bu kılıflar, telefonun arka ve yan çerçevelerini koruyor. Bu tasarımlarda genellikle alt ve üst kenarlar açık kaldığı için, telefonu düşürme durumunda o bölgelerden gelecek sarbelere karşı savunması zayıftır.

Telefon kılıf telefonu ısıtır mı?

Telefon ve tablet gibi cihazlar çalıştığında ortama ısı yayarlar ama telefon ve tabletlerde kullanılan kılıf dediğimiz koruyucular ısıyı tutan özelliklere sahiptir. Bu nedenle telefon ısısını yayamaz ve dolayısıyla aşırı ısınmaya neden olabilir.

Kılıf telefona zarar verir mi?

Plastik kılıflar, telefonların kısa sürede çok fazla ısınmasına neden olan ürünlerdir. Özellikle de yaz mevsiminde bu tip kılıfların tercih edilmemesi uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Sert kılıflar, çabuk ısınan telefonların patlamasına neden olmakta ve bu da insan hayatını tehlikeye atmaktadır.

Silikon Kilif ne demek?

Silikon kılıf çeşitleri en çok tercih edilen telefon kılıflarından biri oluyor. Esnek bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra telefonun dizaynını ve rengini kapatmıyor olması ve telefona en kolay takılan kılıflardan biri olması, çok sayıda kişinin tercihini bu tasarımlardan yana kullanmasını beraberinde getiriyor.

You might be interested:  Soru: Telefon Arama Geçmişi Nasıl Bulunur?

Cep telefonu kılıfı nedir?

Telefon Kılıfı Cihazı Tamire Göndermekten Korur Sadece arka kapağa takabileceğiniz kılıfların yanı sıra ön ekranı koruyabileceğiniz kılıflar da vardır. Kapaklı kılıf olarak adlandırılan bu modellerde biri aradığında kılıfı açmadan cevaplayabilirsiniz.

Silikon kılıf neden soyulur?

Tüm Huawei koruyucu kılıflar ve kapaklar, sıkı testlerden geçmiştir ve titizlik gerektiren gereksinimlere göre ölçümleri yapılmıştır. Ancak (lekeler gibi) aşındırıcı maddelerin, bu nesnelerin boyalı yüzeyleri ile temas etmeleri durumunda bunlar, kaplamanın kabarmasına, çatlamasına ve sonunda da soyulmasına neden olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector