Soru: Telefon Nereye Satılır?

Ikinci el telefon nereye satilir?

Aslında Letgo’yu da çok güvenli bulmuyorum ama yüz yüze satışı tercih edenler, parayı elden almalıyım diyenler için iyi.

 • Hepsiburada.com. Eğer eski telefonu satınca yeni bir telefon alacaksanız en temizi Hepsiburada.com’un takas yönteminden yararlanmak.
 • Gittigidiyor.com.
 • Sahibinden.com.
 • Letgo.com.
 • Easycep.com.

Telefon satmak için ne gerekli?

İşte telefonunu satmayı düşünenlerin ilk olarak atması gereken 5 temel adım:

 1. Telefonunuzu Yedekleyin.
 2. Hesaplarınızı Devre Dışı Bırakın.
 3. Verilerinizi Silmeden Önce Şifreleyin.
 4. Cihazınızdan SIM veya SD Kartları Çıkarın.
 5. Telefonunuzu Fabrika Ayarlarına Sıfırlayın.

iPhone 11 nereye satabilirim?

Mac, iPhone ve iPad’lerinizi satabileceğiniz bir çok site var. Hepsiburada, sahibinden, gittigidiyor gibi sitelerde eski Apple ürünlerinizi satabilirsiniz.

EasyCep telefon satılır mı?

EasyCep üzerinden yalnızca cep telefonu değil, aynı zamanda iPad, dizüstü bilgisayar, akıllı saat ve cep telefonu aksesuarları da satılabilmekte ve satın alınabilmektedir.

Turkcell ikinci el telefon alıyor mu?

Bu hizmet kapsamında tüketiciler, Turkcell ‘den ikinci el telefon alabiliyor veya telefonlarını Turkcell ‘e satabiliyorlar. Turkcell ‘den satın alınacak olan ikinci el telefonlar, yetkili servisler tarafından elden geçirilmiş bir halde sunuluyor ve operatör, 1 yıl servis garantisi sunuyor.

Telefon satarken neye dikkat etmeliyiz?

Telefonunuzu Satarken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Kural

 • Telefonunuzu Operatörünüzden Devre Dışı Bırakın.
 • Verilerinizi Yedekleyin.
 • SIM / microSD Kartları Çıkarın.
 • Şifrele / Fabrika Verilerine Sıfırla.
 • Yedek Aksesuarları Eklemeyi Unutmayın.
 • Temizlemek!
You might be interested:  Hızlı Cevap: Iphone Telefon Sim Kart Nasıl Takılır?

Telefon satarken sözleşme yapılır mi?

Telefon satış sözleşmesi ise kendi üzerinizde olan bir telefonu başkasına satmanız durumunda yapılır. Buda resmi olarak satış sözleşmesi ile gerçekleştirilir.

Faturali telefon satılır mı?

GSM operatörlerinden tarifeye ek taksitle telefon satın alanlar artık telefon larını satamayacak. Alınan yeni karar hakkında açıklama yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, yasanın yürürlüğe girmesi ile birlikte taksitle telefon alanların taksiti bitirmeden telefonu satamayacak.

iPhone 11 en ucuz nereden alınır?

En ucuz iPhone 11, 64 GB, Hepsiburada’da 7.299 tl fiyat etiketiyle satılıyor.

iPhone 11 ile 12 arasındaki fark nedir?

iPhone 11 ve iPhone 12 arasındaki en önemli farklardan biri hiç şüphesiz Apple’ın yeni nesil işlemci yongası A14 Bionic. iPhone 11 modellerinde 7 nm A13 Bionic işlemci yongası yer alıyordu. Yeni iPhone 12 ‘lerin tamamında ise dünyanın ilk 5 nm mimariye sahip yongası A14 Bionic kullanılıyor.

iPhone 12 kaç TL?

iPhone 12 modellerinin fiyatı 9.999 TL ‘den başlıyor.

EasyCep takas nasıl oluyor?

Easycep.com telefon sat bölümünden marka model seçimi yaptıktan sonra 1 dakika içinde bir fiyat teklifi alırsınız. Bu teklifi kabul etmeniz halinde firmanın anlaşmalı olduğu kargolar ile ücretsiz olarak cihazınızı yolluyorsunuz.

Yenilenmiş telefon alınır mi?

Güvenilir bir yerden satın almak, sizi bu anlamda olası bir sıkıntı yaşamanız durumunda kanunen koruyacaktır. Üst seviye cihazlara 10 bin TL gibi miktarlarda verecek paranız yoksa, onun yenilenmiş versiyonunu satın almak mantıklı. Dikkat ettiğiniz müddetçe gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yenilenmiş telefon parçaları orjinal mi?

Oysa yenilenmiş telefonlar gerek kozmetik gerek yazılımsal olarak sıfır ayarındadır ve satıcı firmalar tarafından 12 ay garanti ile satılırlar. Yenilenmiş telefonlardaki kozmetik ve donanımsal sorunların çoğu orijinal parça değişikliğiyle düzeltilir. Bu şekilde ortaya sıfırdan farksız bir telefon modeli çıkar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector