Soru: Telefon Tutucu Ne Işe Yarar?

PopSocket ne ise yarar?

Özellikle de Hollywood ünlüleri tarafından da sıkça kullanılıyor. Bu düğmenin bir adı var. Buna PopSocket deniyor ve son bir yılda akıllı telefon aksesuar pazarına hızlı bir giriş yaptı. Akordeon stili sapının bir bölümü telefonun daha iyi kavranmasını sağlıyor, bir bölümü akıllı telefon standı olarak kullanılıyor.

Telefon tutucular telefona zarar verir mi?

Steelie Car Mount Kit Araç içi Telefon Tutucu, neodyum mıknatıslar kullanır. Nite Ize Mıknatıslı araç içi telefon tutucularda cihazınıza kesinlikle zarar vermeyen 3M köpük bazlı bant kullanılır ve bant çıkarıldığında hiçbir iz bırakmaz.

PopSocket telefon tutucu ne işe yarar?

PopSockets, telefonunuzla daha fazlasını yapmanıza olanak veren şık bir telefon aksesuarıdır. Hızlı bir fotoğraf çekebilirsiniz, telefonunuzu yan koyup video izleyin, tek elinizle kolayca mesaj yazın karar sizin. PopSockets sadece telefonunuzun yanısıra tabletinizde de kullanabilirsiniz.

Telefonun arkasına takılan şeyin adı nedir?

Popsocket telefon parmak tutucu – GittiGidiyor.

Momo Stick telefon Tutucu nasıl kullanılır?

Kullanımı çok kolay: Telefonun, tabletin, kumandaların veya evdeki cihazların arkasına takın. Düğmesini ileri iterek parmaklarınıza tutunmasını sağlayın. Stand Özelliği: Momostick parmak tutucu kısmını stant olarak kullanarak telefonunuzla daha rahat video izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yurtdışı Kapanan Telefon Nasıl Açılır?

PopSocket yapışkanı nasıl çıkar?

Yapışkan taraf yukarı bakacak şekilde bir kâğıt veya kumaş havluya yatır.

  1. PopSocket ‘ını 15 dakikadan fazla dışarıda bırakmaktan kaçın. Aksi halde yapışkanlığını kaybeder.
  2. PopSocket ‘ın 10 dakika sonrasında hâlâ kuru değilse tabanı bir kâğıt havluyla hafifçe sil.

Mıknatıslı telefon tutucuları telefona zarar verir mi?

Kılıflara yerleştirilen mıknatıs, akıllı telefonların ekranında renk bozukluğuna ve dokunmatik hassasiyetinin kaybolmasına neden oluyor. Doğan, “Bu kılıflar kullanıldıktan bir süre sonra cep telefonu ekranına zarar veriyor.

Telefon arkasına mıknatısı zarar verir mi?

Mıknatıslar bunlara zarar vermez. Mıknatıslarla hiçbir şekilde etkileşimde bulunmaz. Mıknatıs sadece demir, nikel ve kobalt ile etkileşime geçer. Telefonda ise değil bu elementler alaşımları bile bulunmaz çünkü pahalı ve ağır olur.

Mıknatıslı telefon Tutucu nereye takılır?

Kutu içeriğinden çıkan metal plakayı telefonunuzun arka kapağının üzerine, kapağın içerisine ya da telefon kılıfınıza yapıştırın. Ardından Mount telefon tutucuyu araç havalandırma ızgaranıza monte edin.

Telefon arkasındaki yapışkan nasıl çıkar?

ütüyle ısıttıktan sonra metal levhayı çıkar telefonla birlikte geri dönüşüme gönder. bi tane ince sağlam ip bul, kenarına geçir, testere ile keser gibi sürterek hareket ettir. pürmüz ile biraz ısıtılarak çıkabilecek levhadır. alternatif olarak çekiçle vurulabilir.

Pop Socket ne?

Popsocket oldukça sık satılan cep telefonu aksesuarları arasında üst sıralarda bulunur. Bu aparat sayesinde telefonunuzu daha işlevsel bir akıllı aygıta çevirmeniz mümkündür. İşlevselliğin yanı sıra şık bir aksesuar görevi görür. Oldukça pratik olması sayesinde her yaştan kişinin kullanımı için uygundur.

Pop Grip nedir?

PopSockets PopGrip, günlük kullanımınız veya kurumsal bir hediye olarak sunabileceğiniz son derece fonksiyonel bir telefon aksesuarıdır. Telefonunuzun arkasına ve kılıfına kolaylıkla yapışır ve günlük kullanımınızı kolaylaştırır.

You might be interested:  Sık sorulan: Bireysel Emeklilik Nasıl Iptal Edilir Telefon Numarası?

Telefon yüzüğüne ne denir?

Aauxx tarafından geliştirilen iRing, akıllı telefonların arkasında takılan bir aksesuar. Kapı tokmağını andıran iRing, telefonu tutarken parmağınızı içinden geçirebildiğiniz bir emniyet eklentisi haline geliyor.

Telefon Tutucu nedir?

Telefon Tutucu Nedir? Telefon tutucu araç içerisinde telefonu rahatlıkla kullanılmasını sağlayan bir üründür. Son derece kullanışlı bir ürün olan telefon tutucular araç içerisinde telefon koyma yeri arayan kişiler için oldukça kullanışlı bir üründür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector