Soru: Xiaomi Telefon Garantiye Nasıl Gönderilir?

Xiaomi garanti nereye verilir?

Türkiye için farklı satış kanallarında ECOSİSTEM ürünlerinin garantisi ilgili ithalatçı firmalar tarafından verilmektedir. Xiaomi Ekosistem ürünlerini www.mi.com/tr adresi üzerinden satın alan kullanıcılarımız 800 621 2226 numarası ve/veya Dora İletişim ve Ticaret A.Ş. üzerinden hizmet alabilirler.

Xiaomi Türkiye garanti nereye gönderilir?

Xiaomi Türkiye garantili ürünler için EVOFONE, Genpa ve OUNO yetkili servisleri kullanıcılara hizmet veriyor. Bu servisler ise şu anda; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana şehirlerinde bulunuyor. Diğer şehirlerdeki kullanıcılar ise ürünleri kargo ile servislere ulaştırabiliyor.

Xiaomi garantisi Genpa mı?

EVOFONE’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenmesiyle beraber, firma GENPA ile çalışmaya başladıklarını da duyurdu. Yani resmi distribütör aracılığıyla getirilen Xiaomi ürünlerinden alırsanız garanti kapsamında GENPA hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Xiaomi ekran kırıldı garanti kapsamında mi?

Ekranının kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Xiaomi garanti hangi kargo ile çalışıyor?

Firmamız Yurtiçi KARGO ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır.

Xiaomi Türkiye servisi var mı?

Xiaomi ‘nin İlk Münhasır Yetkili Servisi, Genpa Ortaklığıyla İstanbul ‘da Açıldı Xiaomi, Türkiye ‘deki ilk yetkili servisini İstanbul ‘da açtı. Genpa ortaklığıyla açılan yetkili servis, Xiaomi Türkiye garantili ürünler ile Genpa garantili ürünlerin onarımları için hizmet verecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Istanbul 945 Telefon Kodu Hangi Semt?

Xiaomi garanti ne kadar kaldı?

https://www. mi.com/global/verify#/en/tab/imei adresine giriş yapmanız halinde sorgulama yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekranda IMEI ya da SN kodunu ihtiyacımız olacaktır. Bu kodlar ise cihazınızı aldığınızda kutu içerisinde bulunan etiketler üzerinde yazmaktadır.

Telefonun garantisine nasıl bakılır Xiaomi?

Teknik Servis altında yer alan Garanti Sorgulama menüsüne girin. Öncelikli olarak http://www.mi.com/verify adresine girilmesi gerekiyor.

  1. Siteye girdiğinizde bu şekilde bir ekranla karşılaşacaksınız.
  2. Ekranda görünen alanlardaki ilgili bölümlere telefonunuza ait IMEI numarasını ve güvenlik kodunu girmeniz gereklidir.

MSA nedir Xiaomi?

Kaynaklardan gelen son gelişmelere göre Xiaomi marka akıllı telefonların MIUI System Ads. ( MSA ) yani reklam hizmetleri uygulamasının çöktüğü söyleniyor. Xiaomi tarafından açıklanan çözüm yolu; 1) Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet menüsünü açın. 2) WebView uygulamasını bulup üzerine tıklayın.

Xiaomi ithalatçı garanti ne demek?

İthalatçı garantisi, firmanın büyük firmaların cihazlarını yurtdışından getirmesinin ardından vermiş olduğu garanti anlamına gelmektedir. Büyük firmaların ürünlerini yurt dışından alınması ile gerçekleşen ithalatın ardından verilen garanti ile tüketici hakları koruma altına alınmaktadır.

Genpa garanti sorgulama nasıl yapılır?

Cihazınız Genpa satışlı olmasa dahi, anlaşmalı olduğumuz tüm markalar için Genpa yetkili servislerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için info@ genpa.com.tr adresine IMEI numaranızı gönderebilirsiniz.

Telefon ekran kırığı Garantiye girer mi?

Ekran Kırılması ve Garanti Kapsamı İç ve dış nedenlerden ötürü kırılan veya çatlayan ekranlar ne yazık ki garanti kapsamına girmemektedir. Zira teknoloji şirketleri, söz konusu durumu kullanıcı hatası olarak kabul etmekte ve gerekli onarım işlemi için ekstra ücret talep etmektedir.

Telefonun ekranı kırıldı ne kadar?

O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL’dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector