Tcl Telefon Ne Malı?

TCL telefon Kimin?

TCL Türkiye’de telefon üretecek. TCL Corporation, merkezi Çin’in Guangdong eyaletinin Huizhou şehrinde olan çok uluslu bir elektronik şirketidir.

TCL hangi ülkenin markası?

,

TCL 10 hangi marka?

Hong Kong merkezli tüketici elektroniği şirketi TCL Communication’ın akıllı telefon markası TCL Mobile, TCL 10 Serisi’nin yeni üyeleri TCL 10 Plus’ı ve TCL 10 SE’yi duyurdu.

Reeder hangi ülkeye ait?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

TLC neyin markası?

TCL Grubu | TCL Türkiye. TCL, hızla büyüyen tüketici elektroniği şirketi ve küresel TV sektörünün lider oyuncusudur. 1981 yılında kurulan şirket dünya genelinde 160 pazarda faaliyet göstermektedir.

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

LG hangi ülkeye ait?

LG ‘nin Kuruluşu ve Kısaca Tarihçesi LG 1947 yılında ilk olarak In Hwoi Koo tarafından kurulmuştur. İlk olarak Kimya Endüstrisi alanında kurulan LG şirketi daha sonra Güney Kore’de plastik sektöründe hizmet gösterdi. LG şirketi elektronik alanında da üretime başlamıştır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Ses Kaydı Nasıl Alınır?

TCL 20 SE nasıl telefon?

TCL 20 SE, ağır ve büyükçe bir telefon. 206 gram ağırlığında olan ve 6.82 inç ekran büyüklüğüne sahip bu telefon, IPS LCD ekran panelini kullanıyor ve 450 nit’e kadar ekran parlaklık seviyesi sunuyor. 720×1640 piksel ekran çözünürlüğünü destekleyen ve V çentikli bir ekran tasarımıyla gelen TCL 20 SE ‘nin ekran/gövde

TCL fabrika nerede?

Oppo, Xiaomi ve Vivo gibi markaların ardından TCL de ülkemizde üretime başlayan markalardan biri oldu. Arçelik ile güçlerini birleştiren firmanın tesisi, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan Çerkezköy OSB’de yer alıyor.

TCL Plex nasıl bir telefon?

TCL Plex, orta segmente ait modellerden biri. Qualcomm Snapdragon 675 işlemciden güç sağlayan telefon, 2 GHz performans, 1.7 GHz verimlilik odaklı 8 çekirdekli yapıda. Telefonda Adreno 612 grafik birimi yer alırken, 6 GB RAM ve 128 GB depolama birimleriyle de kağıt üzerinde iyi görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector