Teknosa Dan Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Teknosa’da cep telefonuna taksit var mı?

Sepetinizde tablet veya tutarı 3.500 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

Telefonlara kaç taksit yapılıyor 2021?

Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak. Konut hariç taksitli mal ve hizmet satışında taksit 12 ayı aşmayacak. Taksit sayılarında yeni düzenlemeye gidildi.

Teknosa dan kredili telefon nasıl alınır?

Başvuru, Kullandırım ve Geri Ödeme. Teknosa mağazalarında: Mesaj gönderin: TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin.

Teknosa hangi kartlara taksit yapıyor?

Kampanyalar

  • Bilgisayar, aksesuar ve sarf malzeme ürünlerinde Axess ve World kredi kartları ile 12 taksit mevcuttur.
  • Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde Axess ve World kredi kartları ile 9 taksit mevcuttur.
  • Taksit sayıları sipariş tutarına göre değişiklik göstermektedir.

Cep telefonuna kredi kartı kaç taksit?

Son dakika haberine göre, Ticaret Bakanlığı, BDDK’nin kredi kartı taksit sınırlamasına uyum için perakende ticarette taksit sayısını yeniden düzenledi. Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak.

You might be interested:  266 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Cep telefonuna kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte kredi kartına taksitle cep telefonu satın alma durumu yasal olarak çıkarılmış bir karar ile yasaklanmıştır. Yasak teknoloji mağazaları içerisinde kredi kartı kullanarak herhangi bir alışveriş yapmak isteyenler için yer almaktadır.

Cep telefonu taksit yapılıyor mu?

Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelikle kredi kartı harici yapılan taksitli satışlara sınırlama getirildi. Fiyatı 3 bin 500 liranın üzerinde olan cep telefonlarının satışında en fazla 3 ay, video, kamera ve ses sistemleri gibi elektronik cihazların satışında en fazla 4 ay taksit yapılabilecek.

Cep telefonu 12 taksit ne zaman başlıyor?

Yapılan açıklamaya göre, cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilerde altı ay olan vade sınırı, 31 Ocak 2019 tarihine kadar 12 aya çıkarılacaktı. Bu düzenleme, özellikle son zamanlarda artan telefon fiyatları nedeni ile halk tarafından da olumlu tepkiler almıştı.

Telefon taksitleri artacak mı?

BDDK’ka en son 15.01.2020 de taksit düzenlemesi yaparak vatandaşların cep telefonu alırken kredi kartlarında ne kadar taksite izin verilebileceği konusunda düzenleme yapmıştı. Ayrıca BDDK 3.500 TL’nin altındaki telefonlarda taksit sayısında değişiklik yapmadı. Bu telefonlarda taksit 12 ay olarak devam edecek.

Taksitle cep telefonu nereden alabilirim?

Cep telefonu taksit ödemelerinizi isterseniz Evkur şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mutluevim üzerinden senetle: Evkur’a alternatif olarak senetle taksitle telefon almak için tercih edilebilecek firmalardan biri de Mutluevim’dir.

Media Markt taksitle telefon veriyor mu?

 Kredi maksimum 12 ay vadede geçerlidir. Ürün fiyatı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonlarında vade 12 aydır, ürün fiyatı 3.500 TL üzeri telefonlarda ise vade 6 aydır.  Kredi alt limiti 500 TL – üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli (artı sigorta bedeli) kadar kredi kullandırılacaktır.

You might be interested:  Soru: Telefon Sinyali Nasıl Bulunur?

Hangi kartlara taksit yapılıyor?

Hangi Kredi Kartları ile Taksitli Ödeme Yapılabilir?

  • o Axess (Akbank, Odeabank)
  • o Bonus (Garanti, Denizbank, TEB, ING Bank, Şekerbank, Fiba Bank, Alternatif Bank, Türkiye Finans)
  • o World (Yapı Kredi, VakıfBank)
  • o Maximum (İş Bankası, Ziraat Bankası)
  • o CardFinans (QNB Finansbank)
  • o Paraf (Halkbank)
  • o Advantage (HSBC)

Teknosa Cep telefonu kaç taksit?

Akıllı Telefonlarda Taksit Kampanya Koşulları 3.500 TL’ye kadar olan cep telefonu alımlarında, 12 taksit kampanyası geçerlidir. 3.500 TL’nin üzerindeki cep telefonu alımları 3 ay vade ile sınırlıdır.

Trendyol taksit var mı?

31 Aralık 2021 tarihine kadar Trendyol ‘da 300 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunulacaktır. Trendyol Dolap uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir. Kampanyadan faydalanmak için ödeme esnasında 3 taksit seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector