Telefon Garantiye Nasıl Verilir?

Huawei telefonumu nasıl garantiye gönderebilirim?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Internetten aldığım ürünü nasıl garantiye gönderilir?

Garanti sağlayan firma ile görüşün. Size kargo numarası vermeleri lazım. Kargo numarasını ilgili kargo firmasına verirseniz onlar firmaya ücretsiz gönderiyor.

iPhone garantiye verirken ne yapmalıyım?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı servise hazırlama

  1. iOS aygıtınızı yedekleyin.
  2. Apple Kimliği parolanızı hazır bulundurun.
  3. iPhone ‘unuzun pil servisine ihtiyacı varsa aygıtı teslim ederken mümkünse pil yüzdesinin %30 veya daha az olmasını sağlayın.

Kullanıcı hatası garantiye girer mi?

Ürünün garanti kapsamında değerlendirilebilmesi için sorunun kullanıcı hatasından kaynaklanmaması gerekir. Günlük hayatta almış olduğumuz birçok ürünü garanti kapsamında yapılması için firmaya başvurduğumuzda kullanıcı hatası gerekçesi ile talepleri reddedilmektedir.

Huawei telefonumu servise nasıl gönderilir?

Verilerinizi yedeklemenizi şiddetle öneriyoruz. Servise gönderirken irtibatta kalacağınız kargo ise Yurtiçi Kargo, cihazınızı en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden göndermelisiniz veya adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Huawei hangi teknik servis?

Mağaza

  • Çevrimiçi Yardım.
  • Yardım Hattı 444 79 88 Huawei Çözüm Merkezi çağrı merkezi çalışma saatleri hergün 09:00 – 19:00 arasında olup şehir içi görüşme tarifesinden ücretlendirilir. | Türkçe.
  • E-posta Geri Bildirimi.
  • Servis Merkezi Konumu.
You might be interested:  Sık sorulan: Suya Düşen Telefon Nasıl Çalıştırılır?

Internetten alınan ürünlerde garanti ne zaman başlar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

Hepsiburada telefon garantiye nasıl gönderilir?

Satıcısı Hepsiburada olan ürünler için; kendiniz veya garanti süresi devam ediyorsa Hepsiburada üzerinden servis / arıza başvurusu yaparak yetkili servise gönderebilirsiniz. “Siparişlerim” sayfası altında servis / arıza başvurusu yapmak istediğiniz ürünün içinde olduğu siparişi açın ve ‘Talep Oluştur’ seçeneğini seçin.

Distribütör garantisi ne demektir?

Distribütör garantili cihaz Türkiye garantili olarak satışa sunulan bir ürünün kendi üretici firması tarafından garantisi bulunduğunu ifade eder. Samsung bir cihaz alıyorsanız size sunulan distribütör garantisi, cihazınızın Samsung Türkiye garantisi altında olduğunu ifade eder.

iPhone telefonum bozuldu ne yapmalıyım?

Apple Store’larda veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızda Apple onaylı onarım ve servisten yararlanabilirsiniz. Bu servis yerlerinde Apple eğitimi almış teknisyenler çalışır ve orijinal Apple parçaları kullanılarak aynı yüksek kalitede servis sunulur. Apple, onarımlar için destek verir.

iPhone pil sağlığı kaç olunca garanti?

iPhone Sahipleri Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar.

Kullanıcı hatası ne demek?

Yönetmelikte bahsi geçen kullanıcı hatasından anlaşıldığı gibi; örneğin biz telefonun kulaklık girişine çatal-kaşık-kürdan sokarsak ve kulaklık girişi bozulursa bu durum kullanıcı hatası olur. Çünkü kullanım kılavuzunda o girişe kulaklık takılacağı yazıyor.

Garanti için fatura şart mı?

Fatura Garanti Belgesi Yerine Geçmemektedir. Belirtmek gerekir ki üretici, imalatçı ve ithalatçı ürettiği ya da ithal ettiği mal için mutlaka Garanti Belgesi almak zorundadır.

You might be interested:  Telefon Seri Numarası Ne Işe Yarar?

Garanti için kutu şart mı?

Garanti Şartları Garanti Belgesi ve faturayı saklamanız gerekmektedir. Garanti belgesi bazı ürünlerde kutu üzerinde bazı ürünlerde kutu içinde olmaktadır. Garanti belgesinin kaybolması durumunda ilgili marka ek bir garanti belgesi göndermeyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector