Telefon Servise Nasıl Gönderilir?

iPhone telefonu servise nasıl gönderilir?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı servise hazırlama

  1. iOS aygıtınızı yedekleyin.
  2. Apple Kimliği parolanızı hazır bulundurun.
  3. iPhone ‘unuzun pil servisine ihtiyacı varsa aygıtı teslim ederken mümkünse pil yüzdesinin %30 veya daha az olmasını sağlayın.

Huawei servise nasıl gönderilir?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Telefonu tamire verirken nelere dikkat edilmeli?

Telefonu tamire verirken buna dikkat! Özel bilgileriniz ifşa olmasın

  1. ‘DOSYALARI YEDEKLEYİP SİLİN, SD VE SIM KARTLARI ÇIKARIN’
  2. ‘SİLİNEN DOSYALAR DA GERİ GETİRİLEBİLİR’
  3. ‘TUŞ KİLİDİ YA DA ŞİFRE KOYMAK ANLAMSIZ’

20 is günü doldu ne yapmalıyım?

20 işgününü kapsayan süre içinde yetkili servis tarafından tamir edilemeyen, tamir edilmesine karşın garanti süresi içerisinde tekrar bozulan veya tamir edilmesinin mümkün olmadığı bildirilen ürünler için de tüketiciler, şunları talep edebiliyor: Malın bedelinin iadesinin istenmesi, ayıp/ bozuk kısım oranında malın

You might be interested:  FAQ: 2 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

iPhone hangi durumlarda değişim yapar?

Örneğin, kasada yamulma, ezik, çizik gibi birçok kullanıcı hatası olan ve garanti kapsamında olmayan cihaz, Ana kartın sağlam olması haline ücretli değişim yapılabilir.

iPhone pil ne zaman değişmeli?

Telefonunuzun batarya sağlığı yüzde 85 altına düşmüş ise batarya değişiminin vakti gelmiş demektir. Ancak bataryanızdan şikayetçi değilseniz acele etmenize gerek yok. Fakat batarya kullanım süresi size yetmiyorsa değişim kararı aldıysanız bu süreçte sadece bir yetkili servisten yardım alın.

Telefonu servise göndermek için fatura gerekli mi?

Fatura gereklidir. Garanti süresinin dolup dolmadığını oradan bakabilirler ancak. Ve eğer mailinizde yoksa hepsi burada ile görüşüp faturanızı tekrar size yollamalarını isteyebilirsiniz.

Huawei telefon Yamulması garantiye girer mı?

7.İlgili ürün üzerinde, fiziksel temas sonucu oluşabilecek her türlü darbe, çatlak, kırık, çizik, kasanın yamulması, LCD ekrandaki fiziksel hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Kullandığınız üründe her türlü sıvı teması sonucu ortaya çıkabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Telefon garantiden gönderme kaç günde gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Delta servis telefon kaç günde gelir?

Ortalama 3 iş günü servis süresi bulunan Delta servis için hızlı hizmet de oldukça önemli bir konudur.

General Mobile telefon garantiye nasıl verilir?

Çağrı merkezimize (0850 955 15 15) hafta içi 08:30-18:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Cihazım tamir edildikten sonra bana nasıl ulaştırılacak? Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra, Mng ya da Yurtiçi kargoyla bildirdiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

Samsung Telefon Garanti süresi ne kadar?

Sizin için Samsung garanti sorgulama işlemi için izleyebileceğiniz birkaç kolay yolu anlattık. Türkiye piyasasında satılan tüm telefonlar ortalama 2 yıl süre ile garanti kapsamındadırlar. Eğer özel bir sigorta yaptırmadıysanız bu 2 yıl içinde cihaz kaynaklı tüm sorunlarınıza ücretsiz çözüm bulabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kaybolan Samsung Telefon Nasıl Bulunur?

20 iş gününe cumartesi dahil mi?

Devlet memurları, kamu kurum ve kuruluşları, bankalar için sadece hafta içi günler (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri) iş günü sayılır. Hafta sonu ( Cumartesi ve Pazar) günleri ise iş günü sayılmaz.

Garanti kapsamında ürüne servis ücreti alınır mı?

Yukarıda bahsedilen hükümlerden de anlaşılacağı üzere, tüketicinin seçimlik haklarından ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda, malın firmaya ya da yetkili servis istasyonuna ulaştırılması ve geri gönderilmesi ilgili olarak tüketiciden nakliye, posta, kargo veya benzeri herhangi bir ulaşım gideri ve başka herhangi

Ürün inceleme süresi kaç gündür?

Bu durumda Kanun’da ücretsiz onarım hakkı veya ayıplı malın misli ile değişimi hususunda belirlenen “azami tamir/ inceleme süresi ” 30 iş günü olarak belirlenmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector