Telefon Soketi Ne Kadar?

Telefon şarj soketi neden bozulur?

Yeteri kadar hijyenin sağlanmadığı durumlarda soket girişi tıkanabilmekte ve bozulabilmektedir. Ani elektrik akımları ve voltaj dengesizliklerinden ötürü bu sorun oluşabilmektedir. Cihazın aldığı ani darbeler neticesinde soket girişinde arıza meydana gelebilmektedir.

Şarj soketi değişimi ne kadar sürer?

Şarj soket değişimi işlemi ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Şarj soket değişimi için hem kargo aracılığı ile cihaz yollanabilmektedir hem de servisimize gelip cihaz bırakılabilmektedir.

Huawei şarj soketi ne kadar?

Huawei P Smart 2019 şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL’dir.

Şarj soketi değişimi kaç TL J7 prime?

Samsung Galaxy J7 Prime şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ‘dir.

Şarj aleti neden temassızlık?

Şarj soketi bağlı bulunduğu kısımdan ayrılmaya başlar. Lehimi, kablosu kopar ya da kırılma/çatlama yaşanabilir. Bununla birlikte yaşanan kısa devreler, sıvı/nem teması sonucu meydana gelen oksitlenme, telefonun darbe alması sonucu şarj soketinin hasar görmesi de temassızlığa sebebiyet verebilir.

Şarj yeri bozulunca ne yapılır?

Telefonunuzun şarj soketi girişi bozuldu ise uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış olan teknik servis odamız, özel ekipmanlar kullanılarak şarj soketi değişimi yapılır.

You might be interested:  Sık sorulan: Ankesörlü Telefon Nasıl Kullanılır?

Şarj soketi garanti kapsamına girer mi?

Buna göre düşme ya da kullanıcı hatasından kaynaklı bozulma durumlarında şarj soketleri için garanti ayrıcalığı sunulmamaktadır. Ancak yeni alınan bir şarj soketinde meydana gelen bozulma ya da yıpranma gibi durumlarda garantinin işlemesi mümkün olacaktır.

Telefon şarj entegresi bozulursa ne olur?

Telefonun anakartında şarj olmasını sağlayan entegre arızalandığı zaman, telefonun şarj harcama dengesi kaybolur ve ileri safhaya giderse kısa devre duruma düşerek telefon tamir edilene kadar açılmaz. Şarj entegresi arızalandığı zaman telefon sürekli olarak enerji (akım) çeker.

iPhone soket değişimi ne kadar sürer?

“ iPhone şarj soketi değişimi ” fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Telefon pili nasıl şarj edilir?

Cep Telefonu Nasıl Şarj Edilmeli?

  1. ⇒ Cep telefonu kullanırken pili %20 ile %80 doluluk oranında kullanın.
  2. ⇒ Cihazınızı gece şarja takmayın.
  3. ⇒ Hızlı şarj özelliğini pek fazla kullanmayın.
  4. ⇒ Cihazı oda sıcaklığında kullanın.
  5. ⇒ Cihazınız şarj olurken yoğun güç gerektirecek şekilde kullanmayın.

Huawei P20 Lite şarj soketi ne kadar?

Huawei P20 Lite şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL’dir.

Telefon neden şarj almaz Huawei?

Şarj soketinin dolmasını soket içerisinde biriken elbise pamuğu, kir ve toz gibi parçacıklar olarak tanımlayabiliriz. Böyle bir durumda şarj aletinin ucu şarj soketi dişlileri ile temas etmediği için telefonunuz şarj almaz. Bir kürdan yardımı ile şarj yuvası içerisinde biriken kiri, tozu temizleyiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector