Telefon Tutucu Nasıl Çıkarılır?

Telefon kılıfından PopSocket nasıl çıkarılır?

PopSocket ‘ı yavaşça telefonundan çıkar. Çekerken popsocket ‘ı hafifçe tut. PopSocket çıkana kadar yavaş ve nazikçe hareket et. PopSocket ‘ı bir taraftan başlayıp diğerine doğru çekerek sökmeyi dene.

Telefondan yapışkan nasıl çıkar?

Telefonundaki ya da telefon kılıfındaki yapıştırma kalıntısı, tırnak cilası çıkarıcısına batırdığın pamukla sildiğinde kolayca çıkar. Daha sonra tırnak cilası çıkarıcıyı sürdüğün yeri temizlemeyi ihmal etme. Her şeyi beş dakikadan kısa bir sürede çıkarmak için spreyli ya da normal güneş kremi kullanabilirsin.

PopSocket ne demek?

Strese çarkını ardından şimdilerde akıllı telefonların sırtlarının ortasında bulunan renkli, lastik bir düğme göze çarpar hale geldi. Özellikle de Hollywood ünlüleri tarafından da sıkça kullanılıyor. Bu düğmenin bir adı var. Buna PopSocket deniyor ve son bir yılda akıllı telefon aksesuar pazarına hızlı bir giriş yaptı.

Telefonun arkasına takılan şeyin adı ne?

Popsocket telefon parmak tutucu – GittiGidiyor.

Mıknatıs cep telefonuna zarar verir mi?

Kılıflara yerleştirilen mıknatıs, akıllı telefonların ekranında renk bozukluğuna ve dokunmatik hassasiyetinin kaybolmasına neden oluyor. Doğan, “Bu kılıflar kullanıldıktan bir süre sonra cep telefonu ekranına zarar veriyor.

Telefon yüzüğü nasıl kullanılır?

iRing – Akıllı yüzüğünü cep telefonunuzun arkasına kolayca yapıştırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüzük tasarımına sahip olan iRing Telefon Tutucuyu dilediğiniz parmağınıza takarak, cep telefonunuzu düşürme derdi yaşamadan maksimum verimlilikle kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Ziraat Bankası Telefon Numaramı Nasıl Değiştirebilirim?

Pimapendeki yapışkan bantlar nasıl çıkar?

Evlerimizde kullandığımız bulaşık süngeri ve sıcak su yardımı ile kurumuş pimapen bantlarını sökebilirsiniz. Bulaşık süngerini sıcak su ile birlikte yüzeyde ovalayarak kurumuş bantları yumuşatarak sökmeye çalışınız.

Tabak üstündeki etiket nasıl çıkar?

– Sıcak su ile ıslatılmış bir bezi yapışkanlı bezin üzerinde bir süre bekletin. Beklettikten sonra etiketi kolayca çıkarabilirsiniz. – Eğer etiket yanmaz bir yüzeyde ise çakmak ile ıslatma işlemi yapılarak etiketin kolaylıkla çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Zemindeki Yapışkan nasıl çıkar?

Etiketin bulunduğu yüzeyi ılık su ile ıslatarak bir müddet bekleyin ve ardından ıslanmış etiketi bulaşık süngerinin sert yüzüyle ovarak yüzeyden kolayca sökün.

Telefon Tutucu nedir?

Telefon Tutucu Nedir? Telefon tutucu araç içerisinde telefonu rahatlıkla kullanılmasını sağlayan bir üründür. Son derece kullanışlı bir ürün olan telefon tutucular araç içerisinde telefon koyma yeri arayan kişiler için oldukça kullanışlı bir üründür.

Telefonun arkasına takılan yuvarlak şey nasil çıkar?

ütüyle ısıttıktan sonra metal levhayı çıkar telefonla birlikte geri dönüşüme gönder. bi tane ince sağlam ip bul, kenarına geçir, testere ile keser gibi sürterek hareket ettir. pürmüz ile biraz ısıtılarak çıkabilecek levhadır. alternatif olarak çekiçle vurulabilir.

Telefon yüzüğü ne işe yarar?

Akıllı telefonunuzu düşürmekten korkuyorsanız iRing ile bir yüzük gibi parmağınızda taşıyabilirsiniz. Aauxx tarafından geliştirilen iRing, akıllı telefonların arkasında takılan bir aksesuar. Kapı tokmağını andıran iRing, telefonu tutarken parmağınızı içinden geçirebildiğiniz bir emniyet eklentisi haline geliyor.

Telefon Charmı ne işe yarar?

Charm nedir? Charmlar, kendi anılarınızı bileğinizde taşımanız için var. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için her özel güne özel charm alabilirsiniz, kendi özelliklerinizi vurgulamak için o özelliğinize özel charmı alıp Yılan bileziğinize takabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector