Vakumlu Telefon Tutucu Nasıl Takilir?

Vakumlu telefon tutucu cama nasıl yapıştırılır?

Cama yapıştırma özelliğini kullanmak için spiral ucu ana gövdeye kilit mekanizmasını kullanarak takınız. Vakumlu kısmı cama yerleştirerek alt takımda bulunan tuşa basarak vakumlama işlemini gerçekleştiriniz.

Manyetik araç telefon tutucu nasıl takılır?

Mount Manyetik Telefon Tutucu nasıl kullanılır? Kutu içeriğinden çıkan metal plakayı telefonunuzun arka kapağının üzerine, kapağın içerisine ya da telefon kılıfınıza yapıştırın. Ardından Mount telefon tutucuyu araç havalandırma ızgaranıza monte edin.

Mıknatıslı Tutucu cep telefonuna zarar verir mi?

Nite Ize Mıknatıslı araç içi telefon tutucularda cihazınıza kesinlikle zarar vermeyen 3M köpük bazlı bant kullanılır ve bant çıkarıldığında hiçbir iz bırakmaz. Piyasadaki ucuz ürünlerden ayrılan en büyük farklarından biri de bu özelliğidir.

Vantuz torpidoya yapışır mı?

Ürün ultra güçlü vantuza sahiptir. Cam, torpido, ahşap, plastik vb. her türlü yüzeye yapışır. Bu sayede tüm telefonlarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çift yönlü mekanizması ile istenilen her açıdan ayarlanabilmektedir.

Yapışkanlı Telefon Tutucu nasıl çıkarılır?

Yapışkan taraf yukarı bakacak şekilde bir kâğıt veya kumaş havluya yatır.

  1. PopSocket’ını 15 dakikadan fazla dışarıda bırakmaktan kaçın. Aksi halde yapışkanlığını kaybeder.
  2. PopSocket’ın 10 dakika sonrasında hâlâ kuru değilse tabanı bir kâğıt havluyla hafifçe sil.

Telefon tutucu ne işe yarar?

Telefon Tutucu Ne İşe Yarar? Araç içerisinde telefonlara ulaşmak her zaman zor olmuştur. Sürücülere dikkat dağınıklığı yaratmaması için üretilen telefon tutucular sürücülerin yakın yerlerine konumlandırılır. Bu sayede sürücülerin araç içerisinde telefonlara kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Vodafone Kaç Puana Hangi Telefon?

Manyetik tutucu nedir?

Manyetik kapı tutucu; evini, işyerini dışarıdan gelebilecek hırsızlık, gasp ve buna benzer tehlikelere karşı korumak amacıyla kurulmuş, giriş ve çıkışların kontrol altına alındığı bir sistemdir. belli bir kilo tutma kapasitesine sahip, duvara monte edilebilen elektrikli bir cihazdır.

Mıknatıslı kılıf iPhone zarar verir mi?

Bazı iPhone aksesuarlarının içinde yer alan mıknatıslar iPhone ‘unuzun arka kamerasını etkileyebilecek manyetik alanlar oluşturur. Bazı iPhone modellerinde bu durumu önleyen optik görüntü sabitleme (OIS) özelliği vardır.

Araç içi telefon nedir?

Araç sürerken telefon kullanmak, hem sürücünün hem de trafiğin güvenliğini tehlikeye atar. Araç kitleri, sadece telefonla konuşmak için değil; telefondaki bazı uygulamaların araç bünyesinde çalışması için de görev yapar. Bu sayede sürücünün sürekli telefona bakarak dikkatinin dağılması engellenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector